Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Obchodní ředitel

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 130 000–150 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost FMCG a špičkového hráče ve svém oboru s přibližně 40 operujícími společnostmi po celém světě, hledáme Obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Vašim cílem bude rozvíjet a implementovat prodejní strategii a zajistit dosažení cílů společnosti. Současně se stanete aktivním členem manažerského operačního týmu.

Náplň práce:

  • Vyvíjet a formulovat vysoce kvalitní dlouhodobou vizi prodeje, střednědobou prodejní strategii a operační roční plány
  • Rozvíjet, plánovat, implementovat obchodní strategii a taktiku napříč celým produktovým portfoliem a všemi distribučními kanály (maloobchod, velkoobchod, elektronický obchod) s cílem zajistit růst kategorií a výnosů
  • Stanovit a spravovat prodejní cíle a rozpočty výnosů prostřednictvím ročního plánu prodeje
  • Monitorovat domácí trh a vyhodnocovat tržní inteligenci s cílem identifikovat příležitosti a hrozby
  • Vykazovat přesné měsíční výsledky prodeje i kontrolní předpovědi pro následující období
  • Budovat důvěru a dobré vztahy s klíčovými obchodními partnery
  • Dohlížet na vztahy se zákazníky a vyjednávání smluvních podmínek
  • Koordinovat prodejní oddělení (7 přímých reportů: KAM / Field Managers)
  • Zastupovat společnost na mezinárodních jednáních

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání – nejlépe v ekonomickém směru
  • Nutností je rodná čeština nebo slovenština a plynulá, komunikativní angličtina
  • Doplňkové kurzy například Marketing, Business Administration, Leadership, Coaching apod.
  • Minimálně 5 let na vedoucích prodejních pozicích ve velké společnosti
  • Vynikající výsledky
  • Porozumění česko-slovenskému obchodu napříč všemi kanály, současná dynamika a vývoj
  • Silné analytické dovednosti, strategické myšlení; rozhodovací schopnost
  • Schopný vyjednavač
  • Podnikatelský, akční přístup s otevřeným a obchodně zaměřeným přístupem
  • Schopnost převést strategické myšlení a potřeby prodeje do pragmatických řešení a zisku
  • Inspirující vůdce povahou a tréninkem se schopností motivovat a hodnotit podřízené
  • Spolupráce, praktický styl a silný závazek k týmové práci
  • Schopnost přijmout a implementovat změnu
  • Osobní a profesionální důvěryhodnost a vysoká úroveň poctivosti a integrity
  • Emoční inteligence
  • MS Office
  • Řidičský průkaz B

Můžeme Vám nabídnout:

  • Silné zázemí nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Osobní automobil i k soukromým účelům, iPhone, ntb
  • Nadprůměrné fixní platové ohodnocení + osobní ohodnocení + provize závislé na výsledcích + bonusy/prémie
  • Možnost občasné práce na HO
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Lokalita pracoviště Praha 4

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás